Spēju kustība - Agape LV nozare
Baiba Baikovska, “Spēju kustība” vadītāja
Baiba Baikovska, “Spēju kustība” vadītāja

Spēju kustība ir kustība cilvēku ar invaliditāti iekļaušanai sabiedrībā un kristīgajā kopienā, saņemot iespēju iepazīt Kristu, kļūt par Viņa mācekļiem, dzīvot un darboties Kristum par godu, daloties ar Evaņģēlija vēsti un nesot cerību, tādā veidā palīdzot pārvarēt aizspriedumus pret invaliditāti sabiedrībā.

Ja vēlies atbalstīt kustību vai līdzdarboties tās attīstībā, dodot iespēju izdzīvot Dieva aicinājumu ikvienam, neatkarīgi no mums katram dotājām spējām, būt Viņa draudzē, droši sazinies ar mums.

🛈 Seko līdzi:  mūsu Facebook lapa…

Sazinies ar Spēju kustība pārstāvi…

❤️ Atbalsti mūsu kustību:  informācija ziedojumiem…
 

Tu esi laipni aicināts(-a)

apmeklēt mūsu pasākumus, kā arī piedalīties kā brīvprātīgais to organizēšanā,
lai kopā piedzīvotu ticību un sadraudzību:
 • IndivIduālās tikšanās reizēs

  Ja Tev ir jautājumi par dzīvi, ticību un Dievu, droši sazinies ar mums (rakstot Baibai uz 29341872 vai spejukustiba@gmail.com) un mēs labprāt tiksimies ar Tevi uz ☕ tēju/kafiju.

 • Konsultācijās par kristīgo draudžu pieejamības veicināšanu

  Ja Tu esi no kādas kristīgās draudzes un vēlies veicināt savas draudzes pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti un/vai uzsākt kalpošanu ar cilvēkiem ar invaliditāti savā draudzē un ja tev ir nepieciešams padoms, kā to darīt, droši sazinies ar mums.

 • Bībeles studijās

  Mūsu misijas pamatā ir Dieva Vārda pazīšana. Lai Bībeles zināšanas būtu nostiprinātas, mēs sekojam Bībeles lasīšanas un studiju plānam. Visu informāciju par šo tēmu jūs variet atrast interneta vietnē: spied te, lai uzzinātu...

  Parasti Bībeles studijas mums notiek Zoom platformā, lai mums pievienoties varētu ikviens un no dažādām Latvijas vietām un, kā rāda pieredze, arī ārpus Latvijas.

  Lai līdzsvarotu attālinātās un klātienes tikšanās, plānojam atsevišķus pasākumus organizēt arī klātienē.

   
 • Spēļu vakaros, slavēšanas pasākumos u.c.

 • Tematiskajos "Spēju kustības" dievkalpojumos

  Tematisko dievkalpojumu mērķis ir veicināt plašāku cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu kristīgās kopienas dzīvē, radot visiem pieejamāku emocionālo, garīgo un fizisko vidi. Dievkalpojumos parasti mācītājs saka sprediķi par tēmu, kas saistīta ar invaliditāti, tiek aizlūgts, dziedātas slavēšanas dziesmas, sniegtas liecības par to, kā cilvēki ar invaliditāti tiek iekļauti kristīgajā kopienā, kas vēl ir uzlabojams pieejamības jomā un kā mēs kopā varam būt vēl kvalitatīvāk.

    


Plašāku informāciju par visu klātienes un Zoom pasākumu norisi ir iespējams uzzināt mūsu Facebook lapā un WhatsApp grupā. Ja vēlies, lai mēs tevi pievienojam WhatsApp grupai vai Tev ir kādi citi jautājumi par Spēju kustību, tematiskajiem dievkalpojumiem vai Bībeles studijām, droši raksti uz 29341872 (Baiba – Spēju kustības vadītāja) vai uz e-pastu spejukustiba@gmail.com

 

© Agape LV (Agape Latvija).