📍Lāčplēša 37, Rīga, LV-1011, Latvija
📞(+371) 29 458 414
Sazināties ar mums pa e-pastu...
🛈Par organizāciju, mūsu rekvizīti...
Privātuma politika...
❤️Atbalsti mūsu kalpošanu...
Sekojiet līdzi: 
Agape Latvija izdoto grāmatu un materiālu galvenais izplatītājs: SIA "AMNIS".
Grāmatnīcas adrese: Rīga, Lāčplēša iela 37. Interneta veikals: www.amnis.lv
Piedāvājam iegādāties mūsu grāmatas un materiālus, rakstot pa e-pastu šeit..., minot grāmatas/materiāla nosaukumu, skaitu, dzīvesvietai tuvākā Omniva pakomāta adresi un savu telefona numuru, un pārskaitot attiecīgo summu (cena + 3.50€ (sūtīšanas maksa)) uz Biedrības “Agape LV” bankas kontu ar piebildi: “par grāmatām”. Tikko nauda būs ienākusi mūsu kontā, nosūtīsim Jums grāmatas.
Mūsu rekvizīti:
AGAPE LV (Reģ.Nr.: 40003582677), "SWEDBANK AS" konts: LV98HABA0551001982485
Izdotie materiāli

Apmierināts? (Buklets)

Izmērs: 10x11 cm; 12 lpp.

Tu esi kristietis. Vai tas nozīmē, ka viss ir kārtībā? Kā tev vēl trūkst, lai būtu apmierināts ar savu dzīvi?

Jēzus apsolīja, ka Svētais Gars piepildīs visu to cilvēku kvēlākās ilgas un slāpes, kuri tic Viņam. Šis buklets skaidro principus, kuri palīdzēs tev saprast Dieva Svētā Gara darbību un kā to reāli piedzīvot.

Cena: 0.25 €

Iepazīsties, mans Galvenais Treneris! (Buklets)

© Meet My Head Coach. Izmērs: 9.5x11.5 cm; 14 lpp.

Džons Vudens tiek uzskatīts par visu laiku labāko basketbola treneri. [..] Viņu raksturo patiesa mīlestība pret basketbolu, šai spēlei viņa dzīvē bijusi nozīmīga loma. Tomēr basketbols nav vissvarīgākais viņa dzīvē, bet gan pati dzīve. Un, tieši tāpat kā basketbolā, arī dzīvē ir vajadzīgs labs galvenais treneris. Tādēļ treneris Vudens vēlas tevi iepazīstināt ar savu Treneri – Jēzu Kristu. Šim Trenerim patiesi ir lielisks spēles plāns katram no mums.

Pieejamība: nav

Kas ir Jēzus? (Filma "Stāsts par Jēzu bērniem")

Formāts: mini-DVD (8 cm DVD disks ir derīgs standarta DVD atskaņotājiem). Izmērs: 9x9 cm.
Filmas garums: 62 min.

Šī filma ir veidota pēc filmas "Jēzus" motīviem. Filmas personāži – bērni vēro savu vecāku, kaimiņu un Jēzus draugu reakciju, ar bijību vēro Viņa brīnumus, un mēģina saprast, kāpēc Viņš tika sists krustā. Vēlāk bērni piedzīvo augšāmcelšanās brīnumu un secina, ka Jēzus ir Dieva Dēls un vēlas nodibināt personīgas attiecības ar Viņu.

Audio: latviešu, krievu, angļu, franču, spāņu, vācu, igauņu, lietuviešu.

Cena: 0.70 €

Šī filma tiešsaistē (interneta pārlūkā):  latviešu valodā...на рус. языке...
Šī filma mobilajā lietotnē “Jesus Film Project”:
  

Kā dzīvot Garā (Bils Braits)

© How You Can Walk in the Spirit, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 52 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Kas tevi kavē baudīt dzīvības pārpilnību, ko Kristus ir apsolījis ikvienam, kas Viņam tic?

Kā dzīvot Garā tev atklās, kā ik dienas dzīvot Kristus augšāmcelšanās spēkā, kā Svētā Gara spēkā pārvarēt problēmas un vilšanos; neiekrist Pretinieka izliktajās lamatās; stāvēt pāri emocijām.

Balstoties uz Dieva Vārdu, Bils Braits aicina dzīvot pārdabisku dzīvi ticībā un svētumā, smeļot no tava kristīgā mantojuma neierobežotajiem resursiem. Viņš atklāj, kā ik soli spert Svētā Gara spēkā.

Cena: 0.90 €

Kā efektīvi studēt Bībeli (Bils Braits)

© How You Can Study the Bible Effectively, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 61 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Bībele ir vienīgā grāmata, kurai piemīt spēks mainīt dzīvi. Varbūt tev šķiet, ka iedziļināšanās Bībelē prasa pārāk daudz laika un enerģijas? Ar ko sākt? Kā saprast šķietami pretrunīgās Bībeles vietas? Kā šāda iedziļināšanas var palīdzēt labāk iepazīt Dievu?

Dr. Bils Braits piedāvā vienkāršu, praktisku pieeju Bībeles apguvei, ko var izmantot jebkurš, arī iesācējs. Viņš soli pa solim atklāj, kā iepazīt Bībeli, iedziļināties Bībeles patiesībās, izprast neizprotamo, apgūto īstenot savā dzīvē.

Cena: 0.90 €

Kā iegūt pārliecību, ka esi kristietis (Bils Braits)

© How You Can Be Sure You Are a Christian, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 51 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Vai tu šaubies par to, vai esi kristietis? Tu neesi vienīgais tāds. Daudzi ticīgie nopietni šaubās, vai patiešām nonāks Debesīs. Taču, ja uzticamies Kristum, mēs varam iegūt drošu pārliecību.

Šajā brošūrā autors uzreiz ķeras pie Evaņģēlija centrālās vēsts, uzsverot, ka kristietība ir personīgas attiecības ar Jēzu Kristu, kas sākas ticībā līdz ar mūsu gribas aktu. Šī brošūra palīdzēs ikvienam patiesam Kristus ticīgajam kliedēt šaubas par to, vai tas patiešām ir noticis.

Balstoties uz Dieva Vārdu un savu daudzgadīgo padomdošanas pieredzi, Dr. Bils Braits paskaidro: • Lēmuma sekot Kristum trīskāršo apņemšanos • Kādēļ Kristus ir vienīgais mūsu pestīšanas nodrošinājums • Trīs apliecinājumus tam, ka esam Dieva bērni.

Cena: 0.90 €

Kā iepazīstināt ar Kristu (Bils Braits)

© How You Can Introduce Others to Christ, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 50 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Kā atstāt paliekošu pozitīvu iespaidu uz pasauli? Izmantojot privilēģiju iepazīstināt cilvēkus ar Kungu Jēzu Kristu.

Šajā brošūrā Bils Braits, balstoties uz vairāk nekā 50 gadus ilgu aktīvas evaņģelizācijas pieredzi, vienkāršos vārdos paskaidro: • Kādēļ Jēzus vēlas, lai mēs liecinātu par Viņu • Kā padarīt savu liecību iedarbīgāku • Kā apsekot jaunos kristiešus • Kā padarīt evaņģelizāciju par savu dzīvesveidu

Šajā brošūrā tu atradīsi viegli izmantojamus ieteikumus sarunas uzsākšanai un praktiskus padomus, kā atklāt savam sarunu biedram nepieciešamību uzticēties Kristum.

Cena: 0.90 €

Kā kļūt par sekmīgu liecinieku (Bils Braits)

© How to Become a Fruitful Witness, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 48 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Kristus apliecināšana ir visbrīnišķīgākais piedzīvojums pasaulē, kam nav līdzīga, jo tā dod iespēju taviem draugiem, radiniekiem un kolēģiem atklāt prieku un piepildījumu, ko sniedz dzīve kopā ar Kristu. Tomēr vairums kristiešu baidās liecināt vai arī nezina, ar ko sākt. Brošūra sniegs atbildes taviem jautājumiem par liecināšanu.

Šajā brošūrā ir apkopota Bila Braita vairāk nekā 50 gadu evaņģelizācijas kalpošanas pieredze. Viņš māca, kā pievērst cilvēku uzmanību Kristum, kā pastāstīt viņiem labo vēsti par Dieva mīlestību un piedzīvot, kā viņi tai atsaucas.

Cena: 0.90 €

Kā lūgt ar pārliecību (Bils Braits)

© How You Can Pray With Confidence, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 56 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Tu vari mainīt net tikai savu, bet arī savas ģimenes un draudzes garīgo pieredzi, jo tev ir pieejams varenākais spēks virs zemes: Svētā Gara iedvesmota lūgšana. Šajā brošūrā Dr. Bils Braits apraksta, kā ikviens kristietis ar Svētā Gara iedvesmotu lūgšanu un dziļu paļāvību uz Dievu var piedzīvot Dieva spēku darbībā.

Tu atradīsi atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem: • Kas ir lūgšana? • Kurš var lūgt? • Kādēļ mums būtu jālūdz? • Par ko mums vajadzētu lūgt? • Vai mēs vienmēr saņemam atbildes?

Šis praktiskais materiāls palīdzēs tev pārvarēt ieraduma lūgšanas praksi un piedzīvot pārliecību lūgšanā, smeļot no spēka avota – Svētā Gara.

Cena: 0.90 €

Kā mīlēt ticībā (Bils Braits)

© How to Love by Faith, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 56 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Piedzīvo visvarenāko – Dieva mīlestības spēku! Dr. Bils Braits aicina tevi atklāt mīlestību, kura spēj pilnībā pārvērst pasauli, kurā tu dzīvo – Dieva pārdabisko agape mīlestību.

Dieva vienreizējā, radikālā mīlestība apgrieza pirmā gadsimta pasauli kājām gaisā un tā joprojām ir dzinējspēks, kas pievelk cilvēkus Kristum. Šī brošūra viegli uztveramā veidā parāda, kā ikviens kristietis var iegūt un paust Kristus pārdabisko mīlestību savā ikdienas dzīvē. Pielietojot šīs Dieva Vārdā balstītās atziņas, arī tu vari iemācīties Svētā Gara spēkā mīlēt ikvienu, jebkur un jebkurā laikā.

Cena: 0.90 €

Kā palīdzēt piepildīt Lielo Uzdevumu (Bils Braits)

© How You Can Help Fulfill the Great Commission, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 62 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Piedalies vislielākajā izaicinājumā! Pirms atgriešanās debesīs Jēzus saviem mācekļiem pavēlēja doties pasaulē sludināt Labo Vēsti par Dieva mīlestību un piedošanu, kas adresēta ikvienam cilvēkam. Palīdzot piepildīt Kristus Lielo Uzdevumu mūsu paaudzē, mēs varam piedalīties visu laiku varenākajā garīgajā pļaujā.

Kā palīdzēt piepildīt Kristus Lielo Uzdevumu uzsver evaņģelizācijas un māceklības nozīmību. Dr. Bils Braits paskaidro, kādi resursi un iespējas ir mūsu rīcībā, lai mēs varētu veikt šo uzdevumu, ar nosacījumu, ka ikviens pilda savu daļu. Šī brišūra liks tev izvērtēt savus uzskatus par kristīgo liecību, misiju un savu personīgo iesaisti Kristus pēdējās pavēles īstenošanā.

Cena: 0.90 €

Kā piedzīvot Dieva mīlestību un piedošanu (Bils Braits)

© How You Can Experience God’s Love and Forgiveness, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 48 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Vai jūties dzīves pārbaudījumu satriekts? Vai cīnies ar kārdinājumiem, kurus nespēj pārvarēt? Tiem, kas ir gatavi pieņemt grēku piedošanu un paklausīt Dieva pavēlei ik dienu, ik brīdi pakļauties Svētā Gara vadībai, Dievam ir pārsteidzošs un radikāls plāns. Kā lai 'vidusmēra' kristietis pieslēdzas šim plānam?

Dr. Bils Braits atklāj, kā piedzīvot Dieva mīlestības dziļumu, saņemot pilnīgu piedošanu, ko Viņš piedāvā ikvienam kristietim katru dienu. Iemācies izmantot Garīgās Elpošanas principu, – garīgi izelpojot – izsūdzot savus grēkus Dievam, un ieelpojot – ticībā saņemot Viņa piedošanu un Svētā Gara piepildījumu.

Cena: 0.90 €

Kā piedzīvot ziedošanas prieku (Bils Braits)

© How to Experience the Adventure of Giving, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 80 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Šī brošūra pierāda, ka ziedojums, kas pienests Dievam kā upuris, var aizsākt aizraujošu piedzīvojumu ikviena kristieša dzīvē. Tā mudina spert konkrētus soļus, lai tu sagatavotos ziedošanas piedzīvojumam, baudītu Dieva varenās svētības, kļūtu finansiāli brīvs un uzticētos Dieva gādībai.

Dr. Bils Braits uzskaita bibliskos principus, uz kuriem balstās kristīgā namturība un parāda, kā Dievs atalgo ikvienu devēju, kurš ziedo, atsaucoties Svētā Gara pamudinājumam.

Cena: 0.90 €

Kā saņemt Svētā Gara piepildījumu (Bils Braits)

© How You Can Be Filled with the Holy Spirit, Bill Bright. Izmērs: 9x13.5 cm; 53 lpp.
Ietilpst brošūru sērijā ar nosaukumu 'Atziņu stafete'.

Viena no visneskaidrākajām tēmām kristīgajā baznīcā ir Svētā Gara darbība ticīgā dzīvē. Analizējot Svētā Gara lomu kristieša ikdienas dzīvē, šī brošūra atrisina neskaidrības.

Šajā viegli lasāmajā bukletā Dr. Bils Braits izskaidro, kas ir Svētais Gars un kāda ir Viņa loma, kā arī ko nozīmē Svētā Gara piepildīta dzīve. Izmantojot Dieva Vārdu, viņš parāda, kā Svētais Gars nāca pagodināt Kristu un grib tevi stiprināt, lai, liecinot par Viņu, tava dzīve būtu sekmīga un prieka pilna.

Cena: 0.90 €

Kā veidot attiecības ar Dievu (Buklets)

Izmērs: 10x10 cm; 13 lpp.

Vai vienmēr esi nojautis, ka Dievs ir? Vai esi ilgojies Viņu iepazīt, piedzīvot?

Dievs vēlas attiecības ar ikvienu cilvēku. Viņš ir novācis visus šķēršļus šajā ceļā. Šis buklets aplūko Evaņģēlija vēsts pamatus. Tikai četri soļi – viss, kas tiek prasīts no tevis.

Pieejamība: nav

No teorijas uz rīcību evaņģelizācijā (Nodarbību cikls)

Izmērs: 21x29.7 cm (A4); 75 lpp.

Šo septiņu nodarbību mērķis ir "apbruņot" kristiešus ar bībeliskiem principiem un praktiskiem padomiem, lai viņu dzīve būtu efektīva liecība pasaulei, kuras neatņemama sastāvdaļa ir dalīties ar līdzcilvēkiem skaistumā, kas piemīt attiecībām ar Dievu. Mēs lūdzam par to, lai, izprotot, piemērojot un lietojot šos principus un padomus, tu piedzīvotu prieku, daloties savā ticībā ar citiem.

Cena: 2.50 €

Perspektīvas kartiņas (Berijs Vorens)

© Perspective: Spiritual Conversation Cards, Barry Warren. Izmērs: 6.5x9.2 cm

Perspektīvas kartiņas – sarunas par dzīvi un Dievu. Šīs kartiņas ir vienkāršs un saistošs veids, kā pievienoties citiem garīgo meklējumu ceļā un kopīgi pārrunāt dzīves vissvarīgākos jautājumus: Kāds ir Dievs? Kas ir patiesība? Kāda ir dzīves jēga? Jautā, ieklausies, dalies.

Vairāk par to lasiet Perspektīvas kartiņas mājas lapā...
Lejupielādei:
Perspektīvas kartiņu jautājumi (PDF formātā)...

Cena: 5.00 €

Refleksijas (50 attēlu komplekts)

Izmērs: 7.5x11 cm un 10x15 cm

Refleksijas – pārdomas par attēliem. Piecdesmit attēli un daži vienkārši jautājumi, kuri tev palīdzēs tuvāk iepazīt līdzcilvēkus, kā arī pavērs iespēju runāt par garīgām tēmām.

Apskatīt komplekta attēlus: spied te... (Vairāk: Refleksijas mājas lapa...)

Lejupielādei: Refleksijas jautājumi (PDF)... Refleksijas vizītkartes (PDF)...

7.5x11 cm komplekta cena: 5.00 €
10x15 cm komplekta cena: 5.70 € 5.00 € (7 komplekti ir palikuši)

©  Agape LV, biedrība (Agape Latvija)