📍Lāčplēša 37, Rīga, LV-1011, Latvija
📞(+371) 29 458 414
Sazināties ar mums pa e-pastu...
🛈Par organizāciju, mūsu rekvizīti...
Privātuma politika...
❤️Atbalsti mūsu kalpošanu...
Sekojiet līdzi: 
Agape Latvija izdoto grāmatu un materiālu galvenais izplatītājs: SIA "AMNIS".
Grāmatnīcas adrese: Rīga, Lāčplēša iela 37. Interneta veikals: www.amnis.lv
Piedāvājam iegādāties mūsu grāmatas un materiālus, rakstot pa e-pastu šeit..., minot grāmatas/materiāla nosaukumu, skaitu, dzīvesvietai tuvākā Omniva pakomāta adresi un savu telefona numuru, un pārskaitot attiecīgo summu (cena + 3.50€ (sūtīšanas maksa)) uz Biedrības “Agape LV” bankas kontu ar piebildi: “par grāmatām”. Tikko nauda būs ienākusi mūsu kontā, nosūtīsim Jums grāmatas.
Mūsu rekvizīti:
AGAPE LV (Reģ.Nr.: 40003582677), "SWEDBANK AS" konts: LV98HABA0551001982485
Izdotās grāmatas

12 dzīves stāsti (Kristīne Zonne)

© 12 dzīves stāsti, Kristīne Zonne. Izmērs: 14x21 cm; 299 lpp.

Dievs ir uzticams.

Grāmatā apkopotas divpadsmit sieviešu liecības. Lietus lāses simbolizē šo sieviešu dzīves stāstus. Daži no tiem ir ļoti smagi, netrūkst ciešanu un asaru, citi šķiet vieglāki. Taču tie visi liecina par vienu – Dieva mīlestības un žēlastības klātbūtni ikvienas sievietes dzīvē – vai ejot cauri bēdu un tumsas ielejai, kāpjot ticības kalnā, vai meklējot cerību un ilgojoties pēc mīlestības.

Cena: 5.00 €

Aizmirstais Dievs (Frensiss Čens)

© Forgotten God, Francis Chan. Izmērs: 14x21 cm; 143 lpp.

Kā vērst par labu mūsu traģisko nevērību pret Svēto Garu.

Visvarenais Dievs, kura bērni ir bailīgi un nedroši, – tas ir absurds. Viņš mums ir dāvinājis Savu Garu, lai mūs pēc Viņa spēka (Ap.d. 1:8; 2.Tim 1:7). Diemžēl, daudzus kristiešus un draudzes pazīst pēc viņu talantiem un gudrības, nevis pēc pārdabiskā spēka. Bet pats ļaunākais ir tas, ka viņi to uzskata par pilnīgi normālu stāvokli.

Šajā grāmatā Frensiss Čens, stāvot uz droša Bībeles pamata, ved mūs atpakaļ pie Bībelē aprakstītā Svētā Gara. Viņš mums atgādina, ka neesam radīti un pestīti, lai vienkārši pārciestu mums atvēlēto laiku virs zemes. Čens apgalvo, ka esam atstājuši novārtā Garu un tagad baudām postošos augļus.

Cena: 3.50 €

Dieva telpa (Dāgs Poloks)

© God Space: Where Spiritual Conversations Happen Naturally, Doug Pollock.
Izmērs: 14.5x20 cm; 171 lpp.

Kur garīgas sarunas raisās dabiski.

Laipni lūdzam Dieva telpā, kur ikdienas sarunās Svētais Gars var paveikt apbrīnojamas lietas, kur godīgums un atvērtība ļauj piedzīvot atklājumus un patiesu tuvību, kur izaicinājums rada pārvērtības.

Ļauj sevi uzrunāt šīm liecībām no parastu cilvēku dzīves, kuri mācās iesaistīt citus dziļās garīgās sarunās, kas atver durvis, nevis tās aizcērt. Šeit tu atradīsi vērtīgas atziņas un praktiskus rīkus, kā sarunāties par visbūtiskāko.

Cena: 9.90 €

Dievs spogulī (Gatis Līdums)

© Dievs spogulī, Gatis Līdums. Izmērs: 15x21.5 cm; 382 lpp.

Refleksijas par dievlīdzību cilvēkā un tās praktisko nozīmi teoloģijā.

Centieni palīdzēt cilvēkam no jauna ieraudzīt to, kas viņš ir (imago Dei) prasa milzīgus intelektuālos pūliņus un koncentrēšanos, lai saprastu pastorālās padomdošanas disciplīnu pašu par sevi. Tieši to šajā izsmeļošajā un provokatīvajā pētījumā par attiecībām starp imago Dei un paš-transcendences ideju pastorālās padomdošanas kontekstā cenšas atklāt Dr. Līdums.

Cena: 8.50 € 6.00 €

Dievs valkāja sandales... (Džošs Makdauels / Šons Makdauels)

© More Than a Carpenter, Josh McDowell / Sean McDowell. Izmērs: 12x19 cm; 192 lpp.

Vai ticēt nozīmē ignorēt faktus?

Skeptiķis Džošs Makdauels domāja, ka kristieši ir jukuši. Viņš tos izsmēja un aizvainoja, līdz nolēma sakaut, veicot pētījumu ar mērķi pierādīt Jēzus Kristus apgalvojumu aplamību. Pārsteigts, viņš konstatēja, ka fakti liecina pavisam ko citu, proti, ka Jēzus bija nevis vienkāršs ebreju amatnieks, bet patiess Dievs, kā pats bija teicis.

Šajā pārstrādātajā un papildinātajā izdevumā Džošam ir pievienojies viņa dēls Šons, lai kopīgi meklētu atbildes uz jautājumiem, ko uzdod mūsdienu cilvēks: Vai bez Dieva var būt garīga dzīve? Kā es varu zināt, ka manai dzīvei ir jēga? Vai ir iespējams būt pārliecinātam par Dievu vai Jēzu?

Rakstu "Vai patiesību var aprakt?", kas ir adaptēts no grāmatas, var lasīt šeit...

Cena: 2.80 €

Dziedinošās pārmaiņas (Henrijs Klauds)

© Changes That Heal, Henry Cloud. Izmērs: 14.5x20 cm; 313 lpp.

Kā izprast savu pagātni, lai nodrošinātu labāku nākotni.

Veselīga cilvēka psihikās dzīves nepieciešamība ir veidot tuvas, noturīgas, ilglaicīgas emocionālās attiecības ar citiem cilvēkiem. Šī grāmata dod iespēju izprast pagātnes un tagadnes ietekmi, kā arī dod cerību saņemt dziedināšanu, mācoties veidot tuvas attiecības ar Dievu.

Cena: 5.00 €

Evaņģelizācijas meistarplāns (Roberts E. Kolmens)

© The Master Plan of Evangelism, Robert E. Coleman. Izmērs: 12x19 cm; 111 lpp.

Šī nozīmīgā grāmata būtu jāizlasa ikvienam kristietim, kurš savu dzīvi grib vēltīt sekošanai Kristum un liecībai par Viņu.

Sīki izpētot evaņģēlijus, atklāj Kristus kalpošanas mērķi un stratēģiju tā sasniegšanai. Roberts E. Koulmens pievēršas Jēzus konsekventās rīcības pamatprincipiem konkrētu situāciju kontekstā.

Sekojot Jēzus piemēram, tu būsi sagatavots kalpot to cilvēku vajadzībām, kurus Dievs tev pieved. Ja balsti savu darbību uz evaņģelizācijas meistarplānu, vari būt drošs, ka esi daļa no Dieva visaptverošā plāna ceļā uz Lielā Uzdevuma piepildījumu.

Cena: 2.10 €

Iekarsti un atgriezies (Frensiss Čens)

© Crazy Love, Francis Chan. Izmērs: 14x21 cm; 172 lpp.

Ļauties Dievam, kurš nekad nepadodas.

Dievs ir mīlestība. Vai tev kādreiz ir ienākusi prātā doma, ka esi to palaidis garām?... Vai sirds dziļumos tu ilgojies izrauties no šī stāvokļa? Vai tev slāpst pēc īstas ticības, kas pasaules problēmām piedāvā taustāmus, pat radikālus risinājumus? Dievs tevi aicina uz kaislīgām attiecībām ar Sevi. Reliģisku pašapmierinātību nevar novērst, vēl cītīgāk piestrādājot pie "tev būs" un "tev nebūs", bet gan iemīloties Dievā. Un ja vienreiz esi iepazinis Viņa mīlestību, kā to apraksta Frensiss, atpakaļceļa vairs nav... Ja esi līdz ausīm iemīlējies, mainās it viss.

Pieejamība: nav

Kā atpazīt Dieva balsi (Prisilla Šairere)

© Discerning the Voice of God, Priscilla Shirer. Izmērs: 14.5x20 cm; 216 lpp.

Vai tas esi tu, Dievs?

Lai kur tevi būtu aizvedis tavs garīgais ceļš, Dievs atradīs veidu, kā tevi saprotami uzrunāt. Iepazīsti balsi, kas skanēja no uguns un no mākoņa, ar redzamām zīmēm un neredzamu Garu, degošā krūmā un degošās sirdīs.

Katras nodaļas beigās ir Jautājumi un mudinājumi rīkoties, kas palīdzēs tev skaidrāk sadzirdēt Dieva balsi savā dzīvē.

Cena: 5.00 €

Kā pārvarēt depresiju (Nils un Džoanna Andersoni)

© Overcoming Depression, Neil T. & Joanne Anderson. Izmērs: 14.5x20 cm; 176 lpp.

Depresiju var uzskatīt par vienu no visbiežāk sastopamajām saslimšanām 21. gadsimtā. Nils un Džoanna Andersoni vienkāršā un saprotamā valodā apraksta šīs slimības medicīniskos, psiholoģiskos un garīgos aspektus, balstoties uz Bībeles patiesībām un savu personīgo pieredzi rādot ceļu ārā no šī posta.

«Es gavilēju un priecājos par Tavu žēlastību, jo Tu esi uzlūkojis manu postu un ņēmis vērā manas dvēseles bēdas.» Psalms 31:8

Cena: 2.10 €

Mans laiks Tavās rokās (Erberts Bikše / Māra Zviedre)

© Mans laiks Tavās rokās, Erberts Bikše / Māra Zviedre. Izmērs: 14.5x20 cm; 173 lpp.

Šī grāmata ņem lasītāju līdzi gada ritumā, ko iezīmē svarīgākie notikumi Kristus un Viņa Baznīcas dzīvē.

Erberta Bikšes pārdomas kopā ar Māras Zviedres dzeju aicina apstāties dienu steigā un ieklausīties savas dvēseles ilgās, kurai ‘baltu gribas līdz sāpēm’.

Atsaucoties šīm ilgām, Dievs sūta Pestītāju pasaulei – ikvienam no mums. Atverot sirdi Viņa mīlestības brīnumam, piedzīvojam, ka Viņš kļūst ‘dzīvība mana’, tava, mūsu.

Tās spēks velk ārā no kaktiem, prom no ceļmalām un liek dalīties ar saņemto, kļūt par Vēsts nesēju, jo ‘ogle serafa pirkstos’ kvēlo... Ļauties, uzticēties, lēkt tumsā? Ja mana un tava atbilde ir ‘jā’, Dievs niecīgu dzirksteli pārvērš ugunskurā un ‘sasilst zemes telpa’.

Cena: 3.50 €

Mērķtiecīga dzīve (Riks Vorens)

© The Purpose Driven ® Life, Rick Warren. Izmērs: 15.5x23 cm; 336 lpp.

Kādēļ es dzīvoju virs zemes?

Šī grāmata palīdzēs tev apjaust, kāpēc dzīvo un kāds ir Dieva pārsteidzošais plāns tev šeit un tagad, un mūžībā. Riks Vorens vedīs tevi 40 dienu ilgā garīgā ceļojumā, kas liks tev pārdomāt savu atbildi uz dzīves vissvarīgāko jautājumu: «kāpēc es dzīvoju?»

"Mērķtiecīga dzīve" sniedz praktiskus padomus kristīgai dzīvei 21. gadsimtā. Tas ir dzīvesveids, kas balstīts uz Dieva mūžīgajiem nodomiem, nevis kultūras vērtībām. Minot vairāk nekā 1200 atsauces uz Svētajiem Rakstiem, tā izaicina tradicionālos priekšstatus par dievkalpojumu (pielūgsmi), sadraudzību, māceklību, kalpošanu un evaņģelizāciju.

Cena: 7.50 €

"Mērķtiecīga dzīve" 40 dienu ilgā iknedēļas nodarbību cikla konspekti (PDF dokuments, 13 lpp.)...
"Mērķtiecīga dzīve" nodarbību cikla konspekti un vadītāja rokasgrāmata (PDF dokuments, 54 lpp.)...

Nozīmīguma meklējumos (Roberts Makgijs)

© The Search for Significance, Robert S. McGee. Izmērs: 14.5x20 cm; 189 lpp.

Cilvēka vērtība Dieva acīs.

Mēs dzīvojam laikmetā, kad attiecības tiek aizstātas ar kontaktiem, mīlestība ar uzvarām seksā, dienišķās maizes sagādāšana ar "šopingu" līdz nemaņai. Lai gan pagaidām vēl esam rietumu labklājības sabiedrības nomale, arī Latvijā cilvēku vērtību sabiedrības acīs aizvien biežāk nosaka viņa maka biezums, auto marka, mājokļa lielums un apģērba zīmols.

Šī grāmata mudina nevērtēt sevi no apkārtējo cilvēku viedokļa. Pateicoties "Nozīmīguma meklējumos", cilvēki visā pasaulē ir ieraudzījuši ceļu uz atbrīvošanos no sabiedrības uzspiestajiem stereotipiem un ieguvuši spēju piedzīvot Dieva neierobežoto, beznosacījumu mīlestību.

Cena: 2.80 €

"Nozīmīguma meklējumos" darba grāmatas nodarbības lejupielādei (PDF dokuments):
1. nodarbība...
2. nodarbība...
3. nodarbība...
4. nodarbība...
5. nodarbība...
6. nodarbība...
7. nodarbība...
8. nodarbība...
9. nodarbība...
10. nodarbība...
11. nodarbība...
12. nodarbība...
13. nodarbība...
Visas 13 nodarbības...

Pārrautais priekškars (Telma Sengstere)

© The Torn Veil, Thelma Sangster. Izmērs: 14.5x20 cm; 179 lpp.

[Atjaunots izdevums]

Šis ir patiess stāsts par musulmaņu meiteni Gulšanu Esteri, kuru saista reliģijas, stingrās audzināšanas un invaliditātes važas. Pēc izmisīgiem un ilgiem garīgiem meklējumiem viņai brīnumainā veidā atklājas Jēzus, dziedina viņu, un važas krīt.

Varena liecība par to, ka «Dievam visas lietas iespējamas».

Cena: 3.10 €

Sievas lūgšanas spēks (Stormija Omaršana)

© The Power of Praying Wife, Stormie Omartian. Izmērs: 14.5x20 cm; 189 lpp.

Raizes laulībā neko nemaina... Lūgšana var izmainīt visu.

Ikviena sieviete, kas vēlas, lai viņas attiecības ar vīru kļūtu arvien ciešākas, novērtēs Stormijas svaigo skatījumu uz lūgšanas spēku laulībā. Blakus piemēriem no dzīves, grāmatā ir atrodami arī lūgšanu paraugi un spēka avoti – Bībeles panti, kas iedvesmo un iedrošina sievas droši paļauties uz Dieva varenajiem apsolījumiem laulības dzīves atjaunotnei, atdzimšanai un izaugsmei.

Cena: 3.50 €

©  Agape LV, biedrība (Agape Latvija)